Specificaties
| Lengte (mm) | 3000 mm, 5400 mm |
| Houtsoort | Vuren |
| Afwerking | Geschaafd |
| Bruto kopmaat (mm) | 25x125 mm |
| Netto kopmaat (mm) | 22x120 mm |
| Dikte (mm) | 25 mm |
| Breedte (mm) | 125 mm |
| Kleur | Kleurloos |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kamergedroogd 16% |
| Herkomst | Zweden |

