Specificaties
| Behandeling | verzinkt |
| Kleur | geel |
| Dikte | 0.6 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 12 cm |
| Materiaal | metaal |
| Verstelbaar | ja |
| Verstelbaar tot | 20 cm |
| Verstelbaar van | 14 cm |
| Behandeling | verzinkt |
| Kleur | geel |
| Dikte | 0.6 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 12 cm |
| Materiaal | metaal |
| Verstelbaar | ja |
| Verstelbaar tot | 20 cm |
| Verstelbaar van | 14 cm |