Specificaties
| Houtsoort | Vuren |
| Afwerking | Geschaafd |
| Bruto kopmaat (mm) | 22x120 mm |
| Werkende maat | 22x105 mm |
| Dikte (mm) | 22 mm |
| Breedte (mm) | 120 mm |
| Lengte (mm) | 4200 mm |
| Kleur | Kleurloos |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kamergedroogd 18% |
| Herkomst | Zweden |
| Houtsoort | Vuren |
| Afwerking | Geschaafd |
| Bruto kopmaat (mm) | 22x120 mm |
| Werkende maat | 22x105 mm |
| Dikte (mm) | 22 mm |
| Breedte (mm) | 120 mm |
| Lengte (mm) | 4200 mm |
| Kleur | Kleurloos |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kamergedroogd 18% |
| Herkomst | Zweden |