Specificaties
| Hoofdmateriaal (gedetailleerd) | douglas |
| Behandeling | onbehandeld |
| Droging | gedroogd |
| Breedte | 280 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Keurmerken | PEFC |
| Latafstand | 11 cm |
| Materiaal | hout |
| Hoofdmateriaal (gedetailleerd) | douglas |
| Behandeling | onbehandeld |
| Droging | gedroogd |
| Breedte | 280 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Keurmerken | PEFC |
| Latafstand | 11 cm |
| Materiaal | hout |