Specificaties
| Hoofdmateriaal (gedetailleerd) | teak |
| Behandeling | onbehandeld |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Lengte | 81 cm |
| Element | fauteuil |
| Inclusief | kussens |
| Kleur kussen | antraciet |
| Materiaal | hout |
| Hoofdmateriaal (gedetailleerd) | teak |
| Behandeling | onbehandeld |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Lengte | 81 cm |
| Element | fauteuil |
| Inclusief | kussens |
| Kleur kussen | antraciet |
| Materiaal | hout |