Specificaties
| Hoofdmateriaal (gedetailleerd) | douglas |
| Afwerking | geschaafd |
| Behandeling | onbehandeld |
| Droging | gedroogd |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 118 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Dikte wand | 18 mm |
| Inclusief | bevestigingsmaterialen, gasveer, handgrepen |
| Materiaal | hout |
| Extra product informatie | Het frame bestaat uit een matzwart stalen frame uit vierkante kokers 4,0 x 4,0 cm. Deze containerberging is open aan de achterzijde |



