Specificaties
| Hoofdmateriaal (gedetailleerd) | teak |
| Behandeling | onbehandeld |
| Kleur | antraciet |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Lengte | 57 cm |
| Materiaal | hout |
| Zithoogte | 45 cm |
| Extra product informatie | Hoogte rugleuning: 48 cm Per 2 stuks te bestellen |
| Hoofdmateriaal (gedetailleerd) | teak |
| Behandeling | onbehandeld |
| Kleur | antraciet |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Lengte | 57 cm |
| Materiaal | hout |
| Zithoogte | 45 cm |
| Extra product informatie | Hoogte rugleuning: 48 cm Per 2 stuks te bestellen |