Specificaties
| Hoofdmateriaal (gedetailleerd) | vuren |
| Afwerking | geschaafd |
| Behandeling | geïmpregneerd |
| Kleur | groen |
| Breedte | 118 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Lengte | 204 cm |
| Dakbedekking inbegrepen | dakleer |
| Dikte wand | 16 mm |
| Inclusief | bevestigingsmaterialen |
| Materiaal | hout |
| Hoofdmateriaal (gedetailleerd) | vuren |
| Afwerking | geschaafd |
| Behandeling | geïmpregneerd |
| Kleur | groen |
| Breedte | 118 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Lengte | 204 cm |
| Dakbedekking inbegrepen | dakleer |
| Dikte wand | 16 mm |
| Inclusief | bevestigingsmaterialen |
| Materiaal | hout |